BM TRADA Eesti OÜ

Tegevjuht/Juhatuse liige

Renal Lastik – rlastik@bmtrada.ee

Tel. +372 508 4318

Assistent

Heidi Susi – hsusi@bmtrada.ee 

Tel. +372 613 9888

FSC®ja PEFC™sertifitseerimine

Björn Sild – bsild@bmtrada.ee

Tel. +372 5305 4889

Teele Toomjõe – ttoomjoe@bmtrada.ee 

Tel. +372 5301 0022

Toote sertifitseerimine ja tehniline hindamine

Tiina Hiie – thiie@bmtrada.ee

Tel. +372 526 2171

Renal Lastik – rlastik@bmtrada.ee

Tel. +372 508 4318

ISO juhtimissüsteemide ja BRC/RSPO/UTZ sertifitseerimine

Veljo Einberg – veinberg@bmtrada.ee

Tel. +372 5345 4402

Kaari Piil – kpiil@bmtrada.ee

Tel. +372 527 3721

SBP sertifitseerimine

Renal Lastik – rlastik@bmtrada.ee

Tel. +372 508 4318

Kontor

Peterburi tee 46-314, 11415 Tallinn (SUSI Büroohoone)

Tel. +372 613 9888

e-post:  info@bmtrada.ee

Reg. Nr. 11835920

Panga rekvisiidid: AS Swedbank, IBAN: EE042200221048408896, SWIFT: HABAEE2X