BM TRADA Eesti OÜ

FSC® ja PEFC™ sertifitseerimine

Arendusjuht: Olga Kulikova – olga.kulikova@bmtrada.ee

Tel. +372 58541561

CoC juhtaudiitor : Kristi Ojalo – kojalo@bmtrada.ee

Tel. +372 53010022

CoC/ FM juhtaudiitor : Ülo Roop – ulo.roop@bmtrada.ee

Tel. +372 53317533

Assistent: Kärolin Koitla – coc@bmtrada.ee

Tel. +372 6139888

CoC/ FM juhtaudiitor – Jānis Švirksts

Toote sertifitseerimine ja tehniline hindamine

Tootesertifitseerimise osakonna juht/Juhtiv Audiitor : Tiina Hiie – thiie@bmtrada.ee

Tel. +372 5262171

ISO juhtimissüsteemide ja BRC/RSPO/UTZ sertifitseerimine

Juhtimissüsteemide osakonna juhataja/ juhtaudiitor : Kaari Piil – kpiil@bmtrada.ee

Tel. +372 5273721

Müügijuht : Ljudmilla Molohhova – ljudmilla.molohhova@bmtrada.ee

Tel. +372 53888557

Juhtaudiitor: Lili Tikka – lili.tikka@bmtrada.ee

Tel. +372 53888557

Administraator: Marika Šokel – msc@bmtrada.ee

Tel. +372 6008868

Büroo

Peterburi tee 23/Väike-Paala 1 (2. korrus), 11415 Tallinn

Vaata kaardilt

 

Tel. +372 613 9888

e-post:  info@bmtrada.ee

Reg. Nr. 11835920

Panga rekvisiidid: AS Swedbank, IBAN: EE042200221048408896, SWIFT: HABAEE2X

 

Antud veebileht kasutab küpsiseid eesmärgiga parandada kasutuskogemust ja optimeerida lehe tegevust. Jätkates käesoleva veebilehe kasutamist, nõustute Te bmtrada.ee küpsiste kasutamisega. Rohkem teavet

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close